top-img-8
Prozkoumejte smíchovský pavilon

naše prostory

možnosti

Svatby, oslavy a jiné
společenské akce...

Smíchovský pavilon je ideální volbou pro pořádání oslav, firemních školení, jednání, svateb, akcí různých velikostí, apod.. Díky variabilitě a několika sálům o různých kapacitách, můžeme připravit prostředí vhodné přesně pro Vás. 

Rádi pro Vás připravíme vše potřebné, od individuální  výzdoby na míru po sestavení speciální nabídky. Přijďte si k nám užít chvíle pohody a vše ostatní nechte na nás. Naše vyhlášená kuchyně spolu s dlouholetými zkušenostmi našeho personálu promění každou Vaší návštěvu v neopakovatelný zážitek.

prostory smíchovského pavilonu

třeba na svatbu

Salonek Mayera


60 osob

Tento salonek nebo spíše prosklené atrium s kapacitou 60 míst, bylo pojmenováno po slavném karlovarském rodákovi a vynálezci, který je znám svými výrobky po celém světě. Sál slouží nejen každodenním návštěvníkům, ale bývá s oblibou využíván jako reprezentativní místo pro společenské akce. Celé atrium se nechá uzavřít a oddělit tak od ostatních hostů restaurace. K využití je také televize s velkou úhlopříčkou, kde můžete sledovat sportovní přenosy nebo vlastní obsah a prezentace. Tento salonek je velmi oblíbený na pořádání svateb, narozenin a obdobných akcí.

pro velkou akci

Smíchovský sál


110 osob

Smíchovský pavilon již od svého založení roku 1886 spojil svou existenci se smíchovským pivovarem a tato spolupráce přetrvala až dodnes. Není proto s podivem, že dominanta pavilonu, hlavní sál až pro 110 osob byl pojmenována po jeho nejznámějším pivu. Sál slouží nejen každodenním návštěvníkům, ale bývá s oblibou využíván jako reprezentativní místo pro společenské akce. V sále jsou umístěny dvě televize s velkou uhlopříčkou a díky tomu je ideální ke společnému sledování sportovních přenosů v té nejlepší atmosféře.

pro maximální soukromí

Salonek Dr. E. Holuba


30 osob

Salonek Dr. Emila Holuba, slavného českého rodáka, milovníka smíchovského piva a jednoho z prominentních návštěvníků Smíchovského pavilonu. Svou kapacitou 30 míst ideálně splňuje požadavky pro pořádání firemních školení, třídních srazů, degustací a podobných aktivit. Je umístění v prvním patře Smíchovského pavilonu a je tak zcela separován od všech ostatních prostor. Salonek je vybavený televizí s velkou úhlopříčkou. Ideální pro všechny, kteří hledají nikým nerušený prostor.

Po dlouhé době vzal někdo tuto restauraci opět do pevných rukou. Výborné jídlo, tankové pivo. Moc rádi se i s celou mou rodinou opět vrátíme! Děkujeme

Jan Hrubá
zákazník

Můj otec tuto restauraci navštěvoval již za mého mládí. Proto jsem ji vybral pro jeho oslavu 70. narozenin. Měli jsme uzavřený salonek Mayera, který personál krásně nazdobil. Moc děkujeme

Jiří Kamiška
zákazník

Moc děkuji velmi ochotnému a příjemnému personálu za uspořádání zásnubního večírku pro mou dceru. Dlouho jsme se nikde tak dobře nepobavili a najedli, jako nyní. Ještě jednou moc děkujeme.

Karolína Kladská
zákazník

Naprosto skvělé jídlo, pivo a velmi příjemný personál v prostorách krásné restaurace. Co víc dodat... Vřele doporučuji

Jan Šinágl
pivař
+420 601 22 55 99

ZAVOLejTE NÁM

RYCHLÁ REZERVACE

REZERVUJTE SI STŮL